
Опис
Унікальна, добре продумана та перевірена система плагінів!
Коментарі
Важіль зафіксовано в рамі, створюючи таким чином єдине ціле.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 7016 |
| Ізольований монтаж | ЛОЖЬ |
| Без галогенів | істинний |
| Висота пристрою | 70 мм |
| Довжина виробу | 70 мм |
| З відкидною кришкою | Немає |
| З мініатюрним запобіжником | Немає |
| З функцією циклу | істинний |
| Захист від короткого замикання | ЛОЖЬ |
| Захист поверхні | Інший |
| Кількість активних контактів (плоске) | 2 |
| Кількість розеток, що перемикаються | 0 |
| Мoдель | Інший |
| Матеріал | Пластик |
| Оздоблення поверхні | Глоссі |
| Підходить для ступеня захисту (IP) | IP20 |
| Розміри | (Д x Ш) 70 мм x 70 мм - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 583 ₴

