Опис
Унікальна, добре продумана та перевірена система плагінів!
Коментарі
Важіль зафіксовано в рамі, створюючи таким чином єдине ціле.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 9010 |
| Ізольований монтаж | ЛОЖЬ |
| Без галогенів | істинний |
| Біла збірка — серія | Дельта |
| Глибина продукту | 45 мм |
| Довжина виробу | 70 мм |
| Захист від короткого замикання | ЛОЖЬ |
| Захист поверхні | Інший |
| Кількість активних контактів (плоске) | 2 |
| Кількість розеток, що перемикаються | 0 |
| Кількість фаз | 2 |
| Мін. глибина вбудованої монтажної коробки | 45 |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Оздоблення поверхні | Глоссі |
| Підходить для ступеня захисту (IP) | IP20 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 70 x 70 x 70 мм - |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴




